Fabryka Schindlera wycieczka

Fabryka Schindlera wycieczka

Jednym z najważniejszych muzeów w Krakowie jest Fabryka Schindlera. Wycieczka po niej pozwoli Ci poznać wstrząsającą historię mieszkańców okupowanego podczas II wojny  światowej Krakowa. Nowoczesne Muzeum zostało zaprojektowane z myślą o tym, aby jak najlepiej ukazać zwiedzającym losy obywateli Polski podczas czasów okupacji. Przy jego tworzeniu oprócz historyków brali udział także różni artyści, aby w jak najlepszy sposób oddać atmosferę czasów II wojny światowej.

fabryka schindlera w krakowie
wycieczka po Fabryce Oskara Schindlera

Zwiedzanie Fabryki Schindlera z przewodnikiem

Zwiedzanie Fabryki Schindlera z przewodnikiem to fascynująca opowieść o życiu w nieludzkich czasach. Poznaj historię bohaterów, którzy dzięki swoim często heroicznym postawom dali przykład przyszłym pokoleniom. Usłysz także o tych, którzy przeszli na złą, stronę stając się z ofiar katami.

fabryka schindlera wycieczka
Wycieczka po Fabryce Schindlera

Fabryka Schindlera wycieczka:

Czas trwania zwiedzania: około 90 minut. Wycieczkę można wydłużyć wybierając się na oprowadzanie po dawnym krakowskim getcie oraz żydowskiej części Kazimierza.

Cena: 80 zł (minimum 4 osoby) cena zawiera bilety wstępu.

Prawa do zdjęć: Ministry of Foreign Affairs of the Republic of Poland/ Fot. Mariusz Cieszewski/flickr.com (CC BY-ND 2.0)

Zobacz też inne wycieczki z przewodnikiem:
Segway Kraków Wycieczka
zwiedzanie krakowa na segwayu

Segway Kraków wycieczka to niesamowite doświadczenie łączące zabawę z możliwością zwiedzania jednego z najpiękniejszych miast europejskich. Segway został tak zaprojektowany, Read more

Wycieczka do Auschwitz z Krakowa
wycieczka do Auschwitz z Krakowa

Obóz w Auschwitz-Birkenau to wstrząsające miejsce będące świadkiem niewyobrażalnego ludzkiego cierpienia i bólu. Został utworzony na terenie okupowanej Polski w Read more